O Firmie

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Wojmar” rozpoczęło swoją działalność w 1993 roku jako firma budowlana z siedzibą w Bydgoszczy. Przez cały ten czas charakter firmy pozostał niezmienny.

Od 24 lat z powodzeniem realizujemy różnorodne obiekty na terenie całej Polski. Wśród realizowanych obiektów znajdują się zupełnie nowe budynki jak również budynki modernizowane i adaptowane na potrzeby różnych użytkowników, firm i instytucji.

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie inwestycji i remontów obiektów bankowych, służby zdrowia i urzędów.

Zakres naszej działalności obejmuje ponadto opracowanie pełnej dokumentacji projektowej, która przydatna jest podczas realizacji obiektów „pod klucz” – począwszy od opracowana koncepcji aż do wyposażenia obiektu w meble i urządzenia.

W początkowym okresie istnienia firmy, realizowaliśmy przede wszystkim zadania polegające na wykonaniu robót wykończeniowo – budowlanych wraz z instalacjami. W ten sposób nasza firma zdobyła ogromne doświadczenie jako wykonawca robót wykończeniowych.

Potrafimy zrealizować obiekty o tradycyjnych rozwiązaniach jak i obiekty nowoczesne lub zabytkowe.

W ostatnim okresie firma nasza zrealizowała na terenie całej Polski jako generalny wykonawca szereg obiektów dla placówek bankowych. Jest to jeden z podstawowych obszarów, w którym obecnie świadczymy swoje usługi budowlane.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą strona internetową. W razie pytań lub chęci nawiązania współpracy prosimy skorzystać z zakładki kontakt.


Organizacja firmy „Wojmar”

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Wojmar” zatrudnia 35 pracowników różnych branżach budowlanych:

  • brygada elektryków z kierownikiem prac, która posiada wszelkie wymagane uprawnienia do wykonywania prac instalacji elektrycznej,
  • ekipa instalatorów c.o., wod-kan i klimatyzacji wraz z kierownikiem robót,
  • najliczniejsza ekipa to pracownicy budowlani: malarze, murarze, posadzkarze, stolarze.

Kierownicy robót budowlanych posiadają uprawnienia budowlane pozwalające samodzielnie kierować pracami.

Całość prac nadzoruje Dyrektor do spraw inwestycji.

© 2017 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Wojmar

Projekt i realizacja: WebDesignArt